jste zde: úvodní » Jak začít při stavbě rodinného domu na klíč?


Jak začít při stavbě rodinného domu na klíč?

Každý vstupujeme do stavby rodinného domu v jiné etapě. Někdo má již připravený pozemek, někdo naopak chce nejprve poradit s financováním a výběrem projektu. Pro všechny je tu k dispozici firma EKOSYS - RODINNÉ DOMY s.r.o.. Proto

nejjednodušší odpověď na otázku jak začít je, navštivte nás!

 

Pro ostatní jsme se pokusili připravit alespoň:

Základní pravidla pro úspěšnou stavbu rodinného domu

  • Začněte výběrem kvalitního pozemku. Mnoho stavbařů si nejprvee vybere projekt a až později pozemek. To vede k tomu, že musí provádět mnoho dodatečných úprav projektu na míru lokalitě, orientaci slunce a dalším faktorům jako je sklon terénu a podobně.
  • Nechte si připravit kvalitní projektovou dokumentaci. Na našich stránkách si můžete vybrat z velkého množství již hotových projektů. Pro náročnější stavbaře je možné připravit projekty na míru. Všechny projekty Vám upravíme na míru pro účely stavby zdarma!
  • Zajistěte si včas stavební povolení. Stavební povolení si můžete zajsitit sami, nebo se můžete obrátit na firmu EkoSys. Rádi Vám stavební povolení vyřídíme v rámci dodávky domu na klíč.
  • Vyberte si kvalitního dodavatele stavby. Nejpozději dva měsíce před začátkem stavby je vhodné mít vybraného dodavatele stavby. Dejte si pozor na to, aby Váš dodavatel měl stanovené termíny, během kterých bude provádět jednotlívé stavební práce!

Co nepotřebujete vědět před stavebou rodinného domu na klíč?

  • Jaký stavební materiál se použije. Stavební materiál Vám pomůže vybrat náš odborník tak, aby dům splňoval Vaše požadavky na cenu, tepelné úspory a další faktory. Nebo jej určí projektant v projektu rodinného domu.

Pro stavbu bez starostí, využijte naší služby stavba rodinného domu na klíč!

© Všechna práva vyhrazena EKOSYS - RODINNÉ DOMY s.r.o. - projekty rodinných domů

tvorba webů na míru od ANTstudio.cz